top of page
Schermafbeelding 2020-04-20 om 11.41.21.png

All change begins with a first step

OVER BO

Hi, mijn naam is Bo Vrinten (1972), een echte Brabantse in hart en nieren. Sinds 2015 woon ik in het sfeervolle Utrecht, samen met mijn grote liefde Arthur, mijn drie 'relatiegeschenken' en onze trouwe viervoeter Beer. Vanuit hier empower ik  (jong) volwassenen én begeleid ik ondernemers bij het manifesteren van hun Purpose.

 

Dat ik me heb gespecialiseerd op het gebied van empowerment voelt als een cadeau, elke dag weer. Het is niet wat ik doe, het is wie ik ben! Het maakt dat ik mijn werk niet (meer) als werk ervaar omdat ik elke dag ben afgestemd op waar ik van betekenis kan zijn. Het geeft me een rust, creativiteit en kracht die ik graag doorgeef middels mijn programma’s gericht op groei, persoonlijke ontwikkeling en leiderschap. Ik vertel je graag meer over wie ik ben, waar ik vandaan kom en waar ik voor sta. Het is best een lang verhaal geworden, maar dan snap je meteen wat me heeft gebracht tot mijn eigen Soul Purpose.

Scherm­afbeelding 2024-09-05 om 11.56.10.png

All change begins with a first step

Logo IDCasting groen.jpg

Komend uit een echt ondernemersgezin wist ik als kind al één ding zeker, ik wilde mijn eigen bedrijf beginnen. En dat deed ik! Op mijn 19e pionierde ik heel Nederland door met een aantal kledingmerken, en met succes! Ik stapte overal binnen, deed mijn verhaal en kwam steeds weer met mooie orders thuis. Het verkopen ging me op een hele natuurlijke manier af. Het leerde me hoe belangrijk het is om verbindend te communiceren, om te luisteren én te voelen waar precies een behoefte ligt. 

 

Na wat functies in het bedrijfsleven te hebben bekleed richtte ik in 2003 Dare 2 Dare op, een voor Nederland compleet nieuw homeparty concept met producten op het gebied van sensualiteit en verleiding. Taboedoorbrekend mag ik wel zeggen, maar dat was juíst het mooie! Duizenden vrouwen hebben we mogen inspireren hun vrouwelijkheid (verder) te ontdekken, waardoor ze meer van hun lichaam én zichzelf gingen houden.

In die tijd schreef ik voor verschillende magazines (o.a. Marie Claire en Linda) artikelen over seksualiteit en relaties. Ik voelde toen al heel sterk dat ik vrouwen wilde empoweren. Zo hoefde ik niet lang na te denken toen Marie Claire me de opdracht gaf om als fotograaf een aantal boudoir shoots voor ze te doen. Wat was het een geweldige ervaring te zien hoe vrouwen ter plekke groeiden in zelfvertrouwen, door met aandacht mooie foto’s van ze te maken, waardoor ze anders naar zichzelf konden kijken en een krachtiger zelfbeeld kregen.

Door het succes van D2D heb ik later verschillende ondernemers en merken geholpen met hun branding, marketing en communicatie, waaruit ook een creatief castingbureau is ontstaan voor foto- en filmproducties. Iets wat ik nog steeds met heel veel plezier doe. Niet persé vanwege de producties. Het heeft voor mij persoonlijk namelijk een veel diepere laag, omdat ik door het casten van mensen, hen het gevoel kan (mee)geven dat ze ‘gezien’ worden.

Scherm­afbeelding 2023-09-05 om 13.34.03.png

All change begins with a first step

Door de jaren heen had ik 'langs de zijlijn' steeds weer bijzondere ervaringen waarin ik op intuítieve wijze mensen kon empoweren. Ik zag wat het met ze deed, met hun energie, hoe ze gingen stralen, én dat de Wet van Aantrekkingskracht voor ze ging werken. En dit deed wat met me! Ik vond het een soort van magisch. Deze nieuwsgierigheid bewoog me tot het volgen van de opleiding tot Co-Active Coach gericht op mindset, motivation en movement. Hier leerde ik hoe je mensen kunt 'activeren', hoe je mensen 'aan' kunt zetten en in beweging kunt brengen. Deze opleiding gaf me een goedgevulde rugzak met tools waarmee ik als coach en trainer anderen kon inspireren en motiveren tot zelfleiderschap en het nemen van de nodige actie(s) om persoonlijke doelen én dromen te realiseren.

 

Na mijn coachingsopleiding wilde ik eerst nog wat levenservaring opdoen. En die levenservaring kreeg ik, toen ik een lang fertiliteitstraject moest afsluiten zonder resultaat. Het haalde me volledig onderuit. Hoe sterk ik me ook vóór deze periode voelde, nu had ik ineens te dealen met rouw en een nieuwe soort onzekerheid. Het leerde me de Kracht van Kwetsbaarheid te omarmen, een belangrijke les die ik als mens had te leren, en als coach nog vaak heb kunnen doorgeven. 

In de jaren hierop volgend heb ik me verder gespecialiseerd op het gebied van selfcare, omdat ik (ook in mijn eigen proces) voelde dat dit dé weg naar (zelf)heling is. Ik reisde naar India voor een Yoga & Meditation Teacher Training en genoot de opleiding Familieopstellingen en Systemisch werken. Desondanks bleef de onzekerheid in mijzelf. Ik besloot mezelf maximaal te stretchen en het spannendste te doen wat ik kon bedenken. Zingen in het openbaar, midden op het Domplein in Utrecht! Het werd mijn belangrijkste turning point ever. Door volledig uit mijn comfortzone te stappen en mijn angsten in de ogen te kijken, kreeg ik een boost in zelfvertrouwen! Ik voelde me weer in verbinding met mijn oude, krachtige zelf en het begon te stromen als nooit tevoren. 

 

Nu, zoveel jaar later, empower ik als multidisciplinair elke dag weer mens en ondernemer door middel van coaching, fotografie, programma's, trajecten en retreats. Alles op maat want geen mens is hetzelfde! Dit brengt hele bijzondere mensen op mijn pad, ambitieuze vrouwen (én mannen) met een eigen verhaal en een krachtige missie, die klaar zijn voor hun next level, die zichtbaar willen worden ook al voelt dat soms wat kwetsbaar. Hen help ik te gaan stáán voor wie ze zijn en wat ze te brengen hebben, zodat ze gezien en gehoord worden, zodat zij hun talenten kunnen delen met de wereld en zij hun (Soul) Purpose kunnen leven.

Mijn eigen reis maakt dat ik me geroepen voel om anderen te helpen de grootsheid in zichzelf te zien. Zoals ze zo mooi zeggen in de film Avatar – ‘I See You’. Dat is waarvoor ik hier ben en wat ik iedereen zó gun!

 

Stap in het licht, pak je podium en zie wat jij in beweging kunt brengen. Ook jij bent hier met een missie. Believe it, live it!

Scherm­afbeelding 2024-09-05 om 11.55.26.png

All change begins with a first step

Enne, bijgaand nog wat weetjes over mij...

Als romantische Boogschutter houd ik enorm van mijn vrijheid, van het nomadische reizen in ons fijne campertje, van vogels in de vroege ochtend, wakker worden met het raam open, de wind dansend door de gordijnen. Ik wandel het liefst de hele dag, door de bergen of de duinen, samen met Arthur en onze lieve labrador Beer, met de camera om mijn hals en af en toe een kleine pauze voor een heerlijke cappuchino met iets lekkers. En als ik ergens gelukkig van word dan is het van muziek, dj-en en zingen, daar rollen meteen de tranen van over mijn wangen (happy tears!).

 

Wat misschien ook nog leuk is te weten:

  • Dat ik voor echtheid ga, en daarom eerlijk doch liefdevol confronterend uit de hoek kan komen. 

  • Dat ik altijd in oplossingen denk en zelfs in de meest uitdagende situaties kan kijken naar de positieve kanten en leermomenten.

  • Dat is erg sportief ben, maar mijn lieve partner Arthur wél vraag om al het lekkers te verstoppen omdat mijn bodemdrift anders de overhand neemt.

  • Dat ik als digital nomad zoveel mogelijk onderweg ben met mijn campertje en zodoende ook met veel plezier in het buitenland 'werk'.

  • Dat het bij mij aanpakken óf doorpakken is. There is no other way! Wie resultaat wil, zal moeten springen, en dat is soms best spannend, I know! Maar daarvoor sta ik naast je en ben ik er voor je, all the way ;)!

bottom of page